Мы работаем. Распродажа остатков на складе. Все будет Украина!

Остерігайтеся підробок

Шановні покупці, в Україні останнім часом почастішали випадки продажу не сертифікованої продукції і контрафакт Neptun через популярність даного продукту. 

З цієї причини, звертаємо Вашу увагу, будьте обережні при здійсненні покупок у недобросовісних продавців. Майте на увазі, що гарантії на такі товари немає!

Не біжіть за невеликої економією, так як Ви при цьому отримуєте величезні ризики! Безпека клієнтів для нас найголовніше.

Ми відстежуємо заводські номери нашої продукції і в разі виявлення, що товар був завезений в Україну неофіційно, відмовляємо в сервісі. Також передаємо на завод інформацію про компанії, які порушують митне законодавство.

 

Підробок системи Нептун ми не зустрічали, але має місце введення покупців в оману. В місце оригінальних кранів Нептун клієнтам продають не акредитовані заводом китайські крани, які значно поступаюся за технічними характеристиками і на багато дешевше. Звертайте, будь ласка, увагу на крани з електроприводом!

 

Оригінальна продукція Нептун.

 

 

Чи не є продукцією Нептун.

 

 

 

І інші крани відрізняються за виглядом від оригінальних. Справа в тому, що в неакредитованих китайських кранах інших виробників може бути менший термін експлуатації (замість 100 тис.ціклов, буде 10 тис.ціклов), пластикові шестерні, які стираються і кран з електроприводом виходить з ладу, немає заземлюючого проводу, якщо мова йде про продукцію 220В, що не повнопрохідні крани, що є однією з причин закисания кранів, менша потужність Н / м і інші фактори.

 

Вдалих покупок, Ваш надійний партнер - команда Нептун Україна, https://neptun-ukraina.com/