Модуль управління Neptun Base - головний пристрій обробки сигналів, що приходять від дротяних датчиків і автоматичної подачі сигналів на відкриття/закриття кранів. У разі виявлення аварійної ситуації забезпечує звукове та світлове сповіщення. Монтується шляхом накладки на поверхню (плитку, стіну, тощо). Наявність функції автоматичного проворота кранів 1 раз на місяць. Крани знаходяться під напругою тільки під час подачі сигналу на закриття / відкриття, весь інший час крани знаходяться в пасивному стані (знеструмленні).
Функціональні можливості
| Кількість підключаються кранів | до 6 шт |
| Можливість роботи з датчиками | тільки провідні |
| Максимальна кількість датчиків | до 20 шт. |
| Автоповорот кранів | 1 раз на місяць від закисання |
| Час спрацьовування не більше 2 секунд | |
| Основні характеристики | |
| Виробник | Нептун |
| Додаткові характеристики | |
| Габаритні розміри | 115х105х40 мм |
| Додаткові функції | Автоповорот кранів 1 раз в місяць від закисання |
| Максимальна кількість датчиків | до 20-ти штук |
| Максимальна кількість підключаються кранів | до 6-ти штук |
| Маса | 250г |
| Можливість роботи з датчиками | тільки дротовими |
| Напруга живлення | 220В |
| Світловий і звуковий сигнали | так |
| Споживана потужність | не більше 1,5Вт |
| Спосіб монтажу | накладний (на плоску поверхню) |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Час безперервної роботи | не обмежено |
| Час спрацювання | не більше 2с |